ÜRETİM GÜCÜ

Sultanbeyli Fabrika

50.00 m² açık ve 25.000 m² kapalı
Toplam faaliyet alanı.
50.000 m²
Aylık prefabrike çelik yapı üretimi.
5.000 adet
Aylık yaşam konteyner üretimi.

Vekon, prefabrike yapı, hafif çelik yapı ve yaşam konteyneri imalatlarını Sultanbeyli Fabrikası'nda gerçekleştirmektedir. Sultanbeyli Fabrikası, 50.000 metre kapalı alandan oluşuyor. Vekon, Sultanbeyli Fabrikasında, ayda 50.000 metre prefabrike ve çelik yapı, 5.000 adet yaşam konteyneri üretebiliyor.

Profacto Teknolojisi

Profacto teknolojisi, standart profillerden farklı olarak bağlı sistem tasarımınızı gerçekleştirebiliyorsunuz. Profacto teknolojisinin tasarımda sağında bu üstünlük, özel tasarım yerinde prefabrike ve hafif çelik yapılar için çok büyük bir avantajdır. Vekon, Profacto teknolojisi ile profhak çok daha avantajlı bir şekilde ve ayarlanabilir monte edilebilir şekilde üreterek yapabilirsiniz sunar.

Profacto Teknolojisinin Avantajları

  • Düşük maliyetli, yüksek verim.
  • Tamamen kaynaksız ve sarayda çatı makası üretimi.
  • Boya gerektirmeyen, uzun ömürlü kat arası döşemeler.

Konteyner Üretim
Teknolojisi

Vekon, konteyner üretimini üretimdeki kayıpları en aza indirerek en kası sonra üretimini yapacak yalın üretim sistemi ile gerçekleştirir. Üretim hattı boyunca profesyonel ekip sayısı işe en uygun aparatlar kullanılır ve sürekli iyileştirme ile birlikte kalite kalitesi. Yalın üretim sistemi, raylı sistem konteyneri Yüksek üretim hızı ile üstün teknolojiiye sahip makine ve teçhizatlar bir araya gelerek Konteyner üretim hattındaki boya tesisi tasarımı 2.2 metre aydınlatma hızı ile bu yüksek kapasiteyi tasarlanmıştır. Boya tesisindeki yüksek hızın yanısıra yüksek fırın teknolojisi, robotik sisteme göre programlanabilir robot sistemi, boya öncesi yüzey hazırlama süreci ve zirkonyum kaplama teknolojisi Vekon konteynerlerini benzersiz kılar.

Hafif Çelik Yapı Teknolojisi

Vekon, proje ve statik hesap oluşturma, hafif çelik yapı sistemi için özel ve özel üretim geliştirme ve üretimde sahip olan teknoloji gücüyle çok hızlı bir şekilde gerçekş. Prodüksiyon, Türkiye'ye Vekon Tarafından GETİRİLEN YÜKSEK KAPASİTELİ Amerika Avustralya yapımı ettik Hafif çelik yapı üretimini, tamam bilgisayarlı sistemlerle Kontrol eden Vekon, insan ettik Odaklı mekanik hata olasılığını Ortadan kaldırarak Uluslararası standartlara Uygun Üretim Yapar.

Neopan Teknolojisi

Neopan sandviç ve kompozit panel hattı ile prefabrike yapıların duvarlarını tam otomatik olarak üretmeye hazır Vekon, burada daha ekonomik ve kaliteli ürünler çok daha hızlı sunar.

Neopan Teknolojisinin Avantajları

  • Tam Otomatik Duvar Hattı Kapasite adası limitlerini kaldıranran hızlı üretim.
  • Türkiye'de ilk defa 1,25 metre genişliğinde panel üretimi.
  • Iyantiyede boya teknolojisi açık kaldıran ve büyük bir maliyet avantajı.
  • Zorlu iklim şartlarında yüksek konfor teknolojisi.