Panel Prefabrik

Kendi geliştirdiğimiz teknoloji ve tasarımlarımızın sağladığı avantajlarla çözüm ortağı olduğumuz projelerin daha kaliteli ve daha hızlı gerçekleşmesini sağlıyoruz.

Panel prefabrik yapı sistemi tüm bileşenleri önceden fabrikada üretilen, sahada beton zemin üzerine montajı yapılan bir sistemdir. %80’i fabrikada üretilir, sahada montajı için %20’si kalır. Sökülüp taşınabilir ve tekrar monte edilebilir.
Genellikle inşaat projelerinin şantiye mobilizasyonunda yemekhane, yatakhane ve yönetim ofisi olarak tercih edilen prefabrike yapılar tek katlı veya çok katlı tasarlanabilmekte ayrıca okul, ekonomik konut, sosyal tesis ve klinik olarak da kullanılabilmektedir. Prefabrike yapıları AR-GE ve ÜR-GE çalışmalarımızla geliştirdiğimiz teknoloji ve tasarımlarımızın sağladığı avantajlarla üretiyor, müşterilerimizin isteklerini daha ekonomik, daha kaliteli ve daha hızlı karşılıyoruz.

Prefabrike yapılarımızın tüm duvarları, dört değişik panelin (dolu panel, pencereli panel, vasistaslı panel ve kapılı panel) modülasyonundan meydana gelir. Genişlikleri 1,25 metrenin katları olacak şekilde istenilen projelere uygulanabilmektedir.

Panel Çeşitlerimiz

Panel Prefabrik Sistemle Gerçekleştirilen Projelerimiz

Artvin Baraj ve HES Projesi

Türkiye/Artvin

Ekvator Ginesi Mobilizasyon Projesi

Ekvator Ginesi/Oyala-Sipopo

Gabon Kentsel Dönüşüm Projesi

Gabon/Angondje

İstanbul Marmaray Metro Projesi

Venezuela Konut Projesi Mobilizasyonu

Venezuela/Caracas

Katar Liman Projesi

İstanbul Muhtarlık Binaları

İstanbul/Kuzguncuk/Beylerbeyi/Burhaniye

Türkiye Anaokulları Projesi

Cezayir Tren Yolu Projesi

Irak Bağdat Valiliği Sosyal Konutları Projesi

Irak/Bağdat

Libya Toplu Konut Projesi

Peru Hidroelektrik Santrali Projesi

Peru/Huanza
Our web site is being renewed
vekon@vekon.com.tr
notre site web est en cours de renouvellement
vekon@vekon.com.tr