Panel Prefabrik

Kendi geliştirdiğimiz teknoloji ve tasarımlarımızın sağladığı avantajlarla çözüm ortağı olduğumuz projelerin daha kaliteli ve daha hızlı gerçekleşmesini sağlıyoruz.

Panel prefabrik yapı sistemi tüm bileşenleri önceden fabrikada üretilen, sahada beton zemin üzerine montajı yapılan bir sistemdir. %80’i fabrikada üretilir, sahada montajı için %20’si kalır. Sökülüp taşınabilir ve tekrar monte edilebilir.
Genellikle inşaat projelerinin şantiye mobilizasyonunda yemekhane, yatakhane ve yönetim ofisi olarak tercih edilen prefabrike yapılar tek katlı veya çok katlı tasarlanabilmekte ayrıca okul, ekonomik konut, sosyal tesis ve klinik olarak da kullanılabilmektedir. Prefabrike yapıları AR-GE ve ÜR-GE çalışmalarımızla geliştirdiğimiz teknoloji ve tasarımlarımızın sağladığı avantajlarla üretiyor, müşterilerimizin isteklerini daha ekonomik, daha kaliteli ve daha hızlı karşılıyoruz.

Prefabrike yapılarımızın tüm duvarları, dört değişik panelin (dolu panel, pencereli panel, vasistaslı panel ve kapılı panel) modülasyonundan meydana gelir. Genişlikleri 1,25 metrenin katları olacak şekilde istenilen projelere uygulanabilmektedir.

Panel Çeşitlerimiz

Panel Prefabrik Sistemle Gerçekleştirilen Projelerimiz

Balıkesir Maden Kampı Projesi

İstanbul Sağlık Bilimleri Üniversitesi Mekteb-i Tıbbıye-i Şahane Projesi

İstanbul/Üsküdar

İngiltere Veterinerlik Binası

Ruanda Mühendis Lojmanları ve Sosyal Tesisleri

Gine Alüminyüm Tesisi Mobilizasyon Projesi

Gine/Konakri

Türkmenistan Mühendis Lojmanları

Türkmenistan

Gana Kilise Binası

Fildişi Olimpiyat Kampı

Fildişi Sahili/Abidjan

Kahramanmaraş Mülteci Kampı Sosyal Tesisleri

Kahramanmaraş

Rusya Enerji Tesisi Projesi

Rusya/Soçi

Ankara Gençlik Kampı

Cezayir Tünel ve Demiryolu Projesi

Our web site is being renewed
vekon@vekon.com.tr
notre site web est en cours de renouvellement
vekon@vekon.com.tr