YÖNETİM KURULU BAŞKANI MESAJI

Huzur, Umut ve Üretmek

15 Temmuz günü vatanımızın ve milletimizin huzuruna ve birliğine kast eden hain bir saldırı ile karşı karşıya kaldık. Böyle bir saldırının bütün kazanımlarımızı bir an anda yok edecek büyük bir tehlike olduğunu maalesef yaşayarak teyit ettik.

Huzura, barışa ve birlik olmaya her zamankinden daha çok ihtiyacımız var. Bizler umudumuzu kaybetmeden birliğimiz, dirliğimiz ve özgürlüğümüz için ve hepsinden önemlisi gelecek nesillere güzel ve yaşanılabilir bir vatan bırakmak için mücadele etmeliyiz. Bu tabii ki sadece ülkemiz için değil; dünyamız için de bir temennidir.

Vefa olarak, geleceğe dair umudumuzu her zaman canlı tutuyoruz. Toplumsal barışımıza ve ülkemizin huzuruna karşı yapılan her türlü saldırıya rağmen sağduyuyu elden bırakmamamız gerekiyor. Farklılıklarımızı bir kenara bırakarak tek yürek olmalı ve hep birlikte yeniden daha güçlü bir ülke için üzerimize düşeni yapmalıyız. Nitekim vatanımız ve milletimiz için var olan devletimiz kendini yenilerken bizler de yılmadan, umutsuzluğa kapılmadan, yüksek bir motivasyonla yaptığımız en iyi işi yapmaya, üretmeye, hiç bir fedakarlıktan kaçınmadan ülkemizin ekonomik kalkınmasına katkı sunmaya aralıksız devam ediyoruz.

Vefa olarak, ülkemizin içinde bulunduğu zorlu süreci geride bırakmak ve geleceği barışla inşa etmek için ülkemize ve milletimize esenlikler diliyorum.

Orhan Güner / Yönetim Kurulu Başkanı